POLECAMY NA LATO

Letnie propozycje od sommeliera

2023-07-07 00:00:00

PAUL BARA ROSÉ

Portfolio: House of Champagne 

Rasowy różowy szampan z piękną, świeżą paletą owocowych smaków z dominacją truskawki. Różowy Paul Bara dojrzewa na osadzie 3 lata i jest szampanem wyprodukowanym bez fermentacji małolaktycznej, co przekłada się na wyjątkowy charakter szampana i pozwala zachować mu niezakłóconą pełnię smaku. Różowy kolor z rubinowymi refleksami kryje liczne i drobne bąbelki. Uwagę przyciąga elegancki i intensywny aromat czerwonych owoców. W ustach szampan zadziwia bogactwem smaków i piękną równowagą pomiędzy dość mocną budową a świeżością. Intensywny finisz pozwala długo cieszyć się przyjemnymi doznaniami smakowymi. Godna polecenia oprawa dla czerwonego mięsa.

WORNER FRAUEN POWER ROSÉ

Portfolio: Terroiryści

Wspaniałe wino stworzone metodą Pétillant Naturel. W nosie z lekką dzikością, kwiatowym zapachem i grejpfrutem. Na podniebieniu z delikatnym perlage, rześką kwasowością, cytrusami i lekkim ciałem. Zaledwie 9,5 procent alkoholu sprawa że wino jest niesamowicie pijalne i idealnie sprawdzi się na upalne dni lata.

MONTELVINI PROSECCO ROSÉ BRUT

Portfolio: Winkolekcja

Wino o jasnoróżowej, bladej barwie. Bukiet intensywny i elegancki z aromatami kwiatów i czerwonych owoców. Na podniebieniu aksamitne, pełne z dobrą kwasowością i delikatnym miękkim perlage. Doskonałe jako aperitif, do przystawek rybnych, wędlin, a także do mięs, sosów i serów o łagodnym smaku.

Zapraszamy do showroomu Winkolekcja

Olkuska 7, Warszawa (Mokotów)

tel.: +48 609 900 264
sklep@winkolekcja.plZobacz również: