WINKOLEKCJA
Specjaliści od wina z bogatą ofertą obejmującą starannie wyselekcjonowane etykiety z całego świata
zobacz szczegóły

Winkolekcja – specjaliści od wina z bogatą ofertą obejmującą starannie wyselekcjonowane etykiety z całego świata

Winkolekcja dzięki unikalnemu na naszym rynku zespołowi złożonemu z profesjonalistów będących jednocześnie pasjonatami jest wiodącym importerem wina w Polsce. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą i testujemy tysiące produktów, aby wybrać te, które spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Można u nas znaleźć ikony światowego winiarstwa, czy wybitną kolekcję win z Bordeaux, która jest wizytówką Winkolekcji, ale też wina codzienne. Naszą misją jest, aby każda butelka w ramach swojej kategorii dostarczyła maksimum satysfakcji i przyjemności naszym klientom.

Dostarczamy wina odbiorcom z szeroko rozumianej gastronomii (hotele, restauracje, kluby) oraz segmentu B2B. Wiele restauracji należących do grona naszych klientów zdobywa wyróżnienia w prestiżowych konkursach, rankingach, czy też posiada rekomendacje Michelin lub Gault Millau – jest to dla nas zaszczyt, że możemy z nimi współpracować i cieszymy się, że najlepsi doceniają naszą ofertę.

Oferta Winkolekcji to ponad 1 000 produktów, w tym między innymi:

  • szeroki wybór win polskich
  • 100 Cru Classé z Bordeaux
  • ikony światowego winiarstwa m.in.: Gaja, Pingus, Vega Sicilia, Bollinger, Paul Lato, Château Musar, Orin Swift, Pesquera
  • wina bezalkoholowe
Lista wybranych producentów: