Świąteczna oferta

Winkolekcja pomaga w przygotowaniu świątecznych prezentów

2019-11-22 00:00:00

Jak co roku, Winkolekcja przygotowała dla swoich klientów kilkadziesiąt gotowych zestawów prezentowych. W każdym dobre wino lub alkohol mocny oraz słodki lub wytrawny dodatek.

Zestawy można przeglądać w katalogu na stronie https://www.winkolekcja.pl/katalog-swiateczny a następnie - w celu zamówienia - można kontraktować się z regionalnymi przedstawicielami. W każdym z zestawów znajdują się wina, które na co dzień oferuje swoim partnerom Winkolekcja, np. wina z Australii (np. WAKEFIELD PROMISED LAND CHARDONNAY), Chile (np. CABERNET SAUVIGNON ESTATE SELECTION), Hiszpanii (np. DIGNITAT CAVA BRUT) Włoch (np. GRAN SASSO PRIMITIVO), Francji (np. MOULIN DE GASSAC CHARDONNAY) a także Polski (np. PINOT NOIR WINNICA PŁOCHOCKICH) i wiele innych!

Oczywiście oferta obejmuje również najlepsze na świecie szampany, czyli Laurent Perrier i Champagne Bollinger. Nie brakuje również alkoholi mocnych, m.in. hiszpańskiej BLAT VODKI, czyli najczystszej wódki na świecie, czy francuskich ARMANIAKÓW ROCZNIKOWCYH S. HAVION - EHNY - w drewnianych skrzynkach, wybrane roczniki od 1956 roku! Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i - w razie pytań - o kontakt mailowy lub telefoniczny.Zobacz również: