Winkolekcja zaprasza

Winkolekcja na festiwalu "Jedz Pij Warszawo"

2020-01-23 00:00:00

Będziemy obecni na sali Mikołajskiej, czyli tuż obok sceny

fot. facebook.com/JedzPijWarszawo

Wszystkich, którzy nie mają planów na sobotę i niedzielę, tj. 25-26 stycznia, zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie odbędzie się jedno z największych wydarzeń kulinarnych w stolicy - festiwal "Jedz Pij Warszawo". 

Na festiwalu nie zabraknie stoiska Winkolekcji - na sali Mikołajskiej (tuż obok Zapraszamy na degustację wybranych win z naszej oferty (wybranych prze sommelierów Winkolekcji), a przy okazji oferujemy ich sprzedaż w cenach festiwalowych (również „na kieliszki”). Oczekujemy zatem na wszystkich, którzy chcą porozmawiać z naszymi handlowcami, napić się dobrego wina a także... otrzymać specjalny, Festiwalowy Kupon Rabatowy na zakupy w naszym warszawskim showroomie przy Olkuskiej 7! 

Jedz Pij Warszawo jest reaktywacją legendarnego festiwalu z 1902 roku, kiedy to miasto stało się jednym z pierwszych miejsc, gdzie świętowało się sztukę kulinarną w Europie. W programie festiwalu m.in. Makłowicz kontra Makłowicz – winne potyczki rodzinne, Robert Sowa w pojedynku z tatarami, Mistrzowie Świata Barmanów w spektakularnym „Flair show!”, Grzegorz Kalinowski o kultowych barach i restauracjach dawnej Warszawy, Paweł Deląg i Polska Kulturalna, Narodowa Reprezentacja Polski Kucharzy, Magazyn Kukbuk - sztuka fotografii kulinarnej oraz Bartosz Węglarczyk i jego goście w Kolacji Mistrzów „PRL na widelcu”. Zobacz również: