Sierpniowa promocja

Forma i zasady zakupu:

  1. Zakup bezpośredni (osobiście) w sklepie firmowym WINKOLEKCJI na ulicy Olkuskiej 7 od 11.08.2020 do 22.08.2020 roku obowiązuje rabat 20%. Rabat nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

  2. Zakup e-mailowy za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie (pod wykazem win) wysłanego na adres sklep@winkolekcja.pl przy zamówieniu od 11.08.2020 do 22.08.2020 roku obowiązuje rabat 20%. Rabat nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

W przypadku pytań dotyczących zakupu z wykorzystaniem „Bonu Rabatowego” prosimy o kontakt telefoniczny - 609 900 264 lub e-mailowy sklep@winkolekcja.pl


Mas de Daumas Gassac Rouge

Najbardziej długowieczne wino Langwedocji. Ciemne, gęste, skoncentrowane. W bogatym bukiecie znajdziemy całą paletę aromatów owocowych, przede wszystkim czarnej porzeczki oraz nuty dziczyzny i tytoniu. To wielkie wino niezwykłe o idealnej równowadze z doskonale zintegrowanymi taninami, może dojrzewać przez dziesięciolecia.


cena: 259,00 zł
cena specjalna: 207,20 zł

Dodaj do zamówienia

Alois Lageder Gewürztraminer

Wytrawne wino o słomkowożółtej barwie z pomarańczowymi refleksami. Świeże i czyste aromaty kwiatowe (geranium i róża) oraz nieco mocniejsze - tropikalnych owoców. W ustach mocny smak winogron z delikatną goryczką na finiszu.


cena: 89,00 zł
cena specjalna: 71,20 zł

Dodaj do zamówienia

Marramiero Dama Montepulciano d'Abruzzo

Czerwono rubinowa barwa z ciemnoczerwonymi niuansami. Aromaty czerwonych owoców i lukrecji. W ustach pełne, dobrze ułożone.


cena: 50,00 zł
cena specjalna: 40,00 zł

Dodaj do zamówienia

Mesa Giunco Vermentino di Sardegna

Czysty, świeży aromat ananasa, mango i cytrusów. Nuty kwiatowe i akcent mineralny. Na podniebieniu dobra koncentracja, świeże owoce i rześka kwasowość. Wyrafinowane i eleganckie.


cena: 85,00 zł
cena specjalna: 68,00 zł

Dodaj do zamówienia

Markus Molitor Alte Reben Riesling

Wytrawny riesling, pochodzący z ponad sześćdziesięcioletnich krzewów. Aromaty cytrusów, jabłek, nektarynki, z nutą białego pieprzu i goździków. Smak czysty, cytrusowy z wyraźnym akcentem mineralnym. Doskonale zrównywane i długie.


cena: 96,00 zł
cena specjalna: 76,80 zł

Dodaj do zamówienia

Wakefield Jaraman Shiraz

Głęboka, purpurowa czerwień. W nosie aromaty dojrzałych jagód i wiśni, przeplatane nutami przypraw. W ustach bogate, z wyraźnym akcentem dębu i nutą gorzkiej czekolady. Dobrze zrównoważone o mocnej strukturze i gładkich taninach z długim, wyrazistym finiszem.


cena: 100,00 zł
cena specjalna: 80,00 zł

Dodaj do zamówienia

Twoje zamówienie


wino cena jednostkowa ilość butelek