Włoskie wina z duszą i… sercem!

Lada chwila Walentynki! Przygotowaliśmy z tej okazji specjalną ofertę win. Postawiliśmy na włoskie AMAMI - wina z duszą i… ceramicznym sercem na butelce! Wina dostępne są w naszym showroomie przy Olkuskiej 7 w Warszawie. Mamy je jednak w ograniczonej ilości, dlatego też zachęcamy do zamawiania już dziś!

Kontakt do naszego showroomu:
Olkuska 7, Warszawa
tel.: 609 900 264

Amami Primitivo

IGT PUGLIA

cena: 59,00 zł

Klasyczny szczep Apulii starannie winifikowany, tak aby wydobyć całe jego bogactwo, dał wino o pięknej rubinowej sukni z fioletowymi refleksami i intensywnym bukiecie łączącym aromaty śliwek i wiśni z pikantnymi nutami rozmarynu i słodyczą wanilii. Dobrze zrównoważone, harmonijne o długim finiszu, doskonale towarzyszy makaronom, czerwonym mięsom i dojrzałym serom.

Amami Nero D’Avola

DOC SICILIA

cena: 59,00 zł

Królewski szczep Sycylii, zbierany, gdy owoce osiągnęły maksymalną dojrzałość, po fermentacji leżakuje w zbiornikach stalowych i dębowych beczkach, a następnie w butelkach, aby osiągnąć pełną stabilizację. Wino o ciemnoczerwonej barwie z akcentami fioletu, uderza szerokim spektrum aromatów owocowych, z delikatnymi nutami przypraw. Na podniebieniu miękkie i krągłe z łagodnymi taninami. Długi owocowy finisz. Idealne do makaronów z pesto i grillowanych czerwonych mięs.

Amami Montepulciano

DOC MONTEPULCIANO D’ABRUZZO

cena: 59,00 zł

Sztandarowa, czerwona odmiana Abruzji to symbol solidności i jakości. W kolekcji Amami dołącza do tego piękna owocowość. Wino ma głęboką, rubinowo czerwoną barwę z fioletowymi niuansami. Przyjemny, owocowy bukiet łączy się z krągłością miękkich tanin i elegancką strukturą. Doskonałe do makaronów i mięs z rusztu.

Amami Spumante

BRUT

cena: 69,00 zł

Wino musujące wytwarzane metodą klasyczną z drugą fermentacją w butelce, z białych szczepów Sycylii i południa Włoch. Barwa żółto słomkowa z zielonkawymi refleksami. Drobne i trwałe, eleganckie bąbelki. W nosie aromaty słodkich owoców, podkreślone nutą mineralną. Na podniebieniu wytrawne, świeże, dość pikantne. Doskonałe jako aperitif oraz do dań z ryb i owoców morza.

Dbamy o bezpieczeństwo zakupów:

  • nasz showroom jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-20:00, a także w soboty w godz. 10:00-18:00. 
  • do showroomu należy wejść poprzez WEJŚCIE GŁÓWNE do budynku (drzwi otwierane automatycznie),
  • na wydzielonej powierzchni sklepu może przebywać wyłącznie jedna osoba (klient)
  • towary z półki podają wyłącznie sprzedawcy, zaś wino pakują wina w rękawiczkach
  • płatności za towar realizujemy wyłącznie za pośrednictwem karty lub telefonu (zbliżeniowo),
  • zachęcamy do składania zamówień telefonicznych pod numerem 609 900 264 lub drogą mailową - wystarczy napisać na adres sklep@winkolekcja.pl z odbiorem osobistym u nas w sklepie przy ul. Olkuskiej 7.

Postaramy się pomóc w doborze win jak również udzielimy wszelkich niezbędnych, dodatkowych informacji. Mając na uwadze obecną sytuację, mamy głęboką nadzieję, iż wszyscy doskonale rozumieją te drobne niedogodności, które wprowadzamy wyłącznie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo.