Riesling Week

Wraz z Niemieckim Instytutem Wina, ruszamy z akcją #RieslingWeeks. Proponujemy rabat na wszystkie wina od Markusa Molitora.

Forma i zasady zakupu:

  1. Zakup bezpośredni (osobiście) w sklepie firmowym WINKOLEKCJI na ulicy Olkuskiej 7 do 08.08.2020 roku obowiązuje rabat 20%. Rabat nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

  2. Zakup e-mailowy za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie (pod wykazem win) wysłanego na adres sklep@winkolekcja.pl przy zamówieniu do 08.08.2020 roku obowiązuje rabat 20%. Rabat nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

W przypadku pytań dotyczących zakupu z wykorzystaniem „Bonu Rabatowego” prosimy o kontakt telefoniczny - 609 900 264 lub e-mailowy sklep@winkolekcja.pl


Markus Molitor Haus Klosterberg Riesling Trocken

Orzeźwiające wino o delikatnym blado złotym kolorze. W nosie aromaty pigwy, mandarynek, jabłek, rumianku z nuta krzemienną. W ustach soczyste, złożone, świeże i dobrze zrównoważone.


cena: 63,00 zł
cena specjalna: 50,40 zł

Dodaj do zamówienia

Markus Molitor Zeltinger Himmelreich Riesling Kabinett

Czysty, mineralno cytrusowy nos, intensywny i przyjemny z nutami mirabelek, mandarynek, ananasa. W ustach wino owocowe, delikatnie półwytrawne, z posmakiem bergamotki i niuansem łupkowym.


cena: 86,00 zł
cena specjalna: 68,80 zł

Dodaj do zamówienia

Markus Molitor Alte Reben Riesling

Wytrawny riesling, pochodzący z ponad sześćdziesięcioletnich krzewów. Aromaty cytrusów, jabłek, nektarynki, z nutą białego pieprzu i goździków. Smak czysty, cytrusowy z wyraźnym akcentem mineralnym. Doskonale zrównywane i długie.


cena: 96,00 zł
cena specjalna: 76,80 zł

Dodaj do zamówienia

Markus Molitor Zeltinger Sonnenuhr Riesling Spätlese

Jedno z najbardziej cenionych przez znawców win Molitora. Bogaty bukiet z aromatami dojrzałych moreli, nektaru z brzoskwiń, mango, kwiatu lipy i miodu. Gęste, ale żywe, słodkie wino z doskonałą równowagą.


cena: 110,00 zł
cena specjalna: 88,00 zł

Dodaj do zamówienia

Twoje zamówienie


wino cena jednostkowa ilość butelek