Wiola i Janek polecają

Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę naszej oferty. To kolekcja 4 białych win, idealnych na upalne letnie dni, rekomendowanych przez Wiolę i Janka. Wiola od kilku lat jest zdeklarowaną miłośniczką dobrego wina a Janek to uznany sommelier. Oboje pracują w Winkolekcji i stanowią zgrany marketingowy zespół. A wracając do wina … jeśli planujecie wyjazd albo spotkanie z przyjaciółmi w plenerze, to prezentowany przez nasza dwójkę "winny kwartet" jest właśnie propozycją dla Was! Zachęcamy do zakupu, do 4 lipca rabat 20% na wszystkie wina z prezentowanej oferty.

Forma i zasady zakupu:

  1. Zakup bezpośredni (osobiście) - w sklepie firmowym WINKOLEKCJI przy ulicy Olkuskiej 7. Do 04.07.2020 roku obowiązuje rabat 20%. Rabat nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

  2. Zakup e-mailowy - za pośrednictwem formularza umieszczonego poniżej. Należy zaznaczyć wybrane wina, wpisać dane i wysłać formularz. Zamówienie złożone do 04.07.2020 roku obowiązuje rabat 20%. Rabat nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

W przypadku pytań dotyczących zakupu prosimy o kontakt telefoniczny - 609 900 264 lub mailowy sklep@winkolekcja.pl


Chablis Louis de Beaumont

Aromaty cytrusów i kwiatów z nutami migdałów i akcentem krzemienia. W ustach średnio zbudowane z wyrazistą kwasowością i czystymi smakami owocowymi - gruszki i brzoskwinie. Przyjemne, eleganckie wino o długim finiszu.


cena: 99,00 zł
cena promocyjna: 79,20 zł

Dodaj do zamówienia

Inspira Volcano Winnica Płochockich

Każdy szczep winifkowany jest oddzielnie w beczkach o różnej pojemności przez 12 miesięcy. Drugie tyle spędza już jako kupaż w zbiornikach stalowych. Efekt jest znowu imponujący - aromaty dojrzałych cytrusów, jabłek, brzoskwini, ziół. Wyraźna struktura, wysoka kwasowość i potencjał na lata.


cena: 95,00 zł
cena promocyjna: 76,00 zł

Dodaj do zamówienia

Organistrum Martín Códax

Czyste Albariño fermentowane i dojrzewane w dębowych beczkach. Słomkowo żółta barwa. Delikatny waniliowy bukiet miesza się z aromatami cytrusów, grejpfruta i mineralnością. W ustach wytrawne, pełne, dobrze wyważone, z długim posmakiem.


cena: 90,00 zł
cena promocyjna: 72,00 zł

Dodaj do zamówienia

Sancerre Domaine Pellé

Klasyczne loarskie sauvignon blanc, zbierane z krzewów, dojrzewających na gliniasto-wapiennym podłożu. La Croix du Garde to wino bardzo aromatyczne, w którym nuty cytrusów i brzoskwiń przeplatają się z akcentami kwiatów i wyraźnym elementem mineralnym. Wino jest giętkie, sprężyste, bardzo czyste z doskonale zrównoważoną kwasowością.


cena: 109,00 zł
cena promocyjna: 87,20 zł

Dodaj do zamówienia

Twoje zamówienie


wino cena jednostkowa ilość butelek