Organiczne Święta

Święta Wielkanocne to symbol odradzającego się życia. Czas, kiedy po zimowym śnie budzi się przyroda. Święta wiosenne, przypominające o naszej więzi z naturą. Uczcijmy więc te Święta winami organicznymi, wytwarzanymi z szacunkiem dla natury i z troską o środowisko naturalne. Proponujemy wybór ekologicznych win z Hiszpanii i Włoch, które doskonale sprawdzą się na świątecznym stole. Wina jak niegdyś. Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy do naszego warszawskiego showroomu na Olkuską 7 (tel.: 609 900 264, e-mail: sklep@winkolekcja.pl), a także do naszych regionalnych przedstawicieli (dane teleadresowe w zakładce KONTAKT).

VIGNA PURA

Pierwszy liść to pasja, drugi liść to szczęście, trzeci to ofiara, wreszcie czwarty liść to czystość. Linia Vigna Pura jest ucieleśnieniem zalet niezbęd-nych do produkcji wina zgodnie z zasa-dami natury. Prawdziwe znaczenie tego tkwi w jego etyce, w dbałości o zdrowie, środowisko i przyrodę. Nawet etykieta jest wykonana z materiału w 100% nada-jącego się do recyklingu.

Wina dostępne w ofercie 4+2 gratis

VIGNA PURA GRILLO

Sicilia - Włochy

cena: 69,00 zł

VIGNA PURA PRIMITIVO

Puglia - Włochy

cena: 69,00 zł

BODEGAS CASTAÑO

"Zachowując nasze korzenie i kierując się tradycją, zobowiązaliśmy się do produkcji najwyższej jakości win, doskonaląc i rozwijając nasz rodzimy szczep monastrell." To motto Ramóna Castaño, założyciela firmy i twórcy jej dzisiejszej pozycji. Rozpoczy-nał w latach pięćdziesiątych XX stulecia, budując nowoczesną winiarnię i powiększając stopniowo areał winnic. W roku 1980 Ramón, wierząc w potencjał odmiany monastrell, podjął decyzję o butelkowaniu i sprzedawaniu win pod swoim nazwiskiem, co w Yecli uznawane było za ekstrawagancję. Obecnie Bodegas Castaño to prawie 600 hektarów winnic, położonych w najlepszych siedliskach apelacji Yecla.

Wina dostępne w ofercie 4+2 gratis

CASTAÑO MACABEO

Murcia - Hiszpania

cena: 39,00 zł

CASTAÑO MONASTRELL

Murcia - Hiszpania

cena: 39,00 zł

CASTAÑO BARRICA MONASTRELL

Murcia - Hiszpania

cena: 47,00 zł

Dbamy o bezpieczeństwo zakupów:

  • nasz showroom jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-20:00, a także w soboty w godz. 10:00-18:00. 
  • do showroomu należy wejść poprzez WEJŚCIE GŁÓWNE do budynku (drzwi otwierane automatycznie),
  • na wydzielonej powierzchni sklepu może przebywać wyłącznie jedna osoba (klient)
  • towary z półki podają wyłącznie sprzedawcy, zaś wino pakują wina w rękawiczkach
  • płatności za towar realizujemy wyłącznie za pośrednictwem karty lub telefonu (zbliżeniowo),
  • zachęcamy do składania zamówień telefonicznych pod numerem 609 900 264 lub drogą mailową - wystarczy napisać na adres sklep@winkolekcja.pl z odbiorem osobistym u nas w sklepie przy ul. Olkuskiej 7.

Postaramy się pomóc w doborze win jak również udzielimy wszelkich niezbędnych, dodatkowych informacji. Mając na uwadze obecną sytuację, mamy głęboką nadzieję, iż wszyscy doskonale rozumieją te drobne niedogodności, które wprowadzamy wyłącznie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo.