Co oferuje hotelom Winkolekcja?

Współpracujemy z wieloma hotelami w całej Polsce. Oferujemy solidność, terminowość i najwyższą jakość. Dostarczamy wina, ale nie tylko. Proponujemy także pakiet szkoleń przeznaczony dla menedżerów, sommelierów i kelnerów w hotelowych restauracjach. Szkolenia prowadzą renomowani wykładowcy z wieloletnim stażem w gastronomii i znani sommelierzy. Oferujemy doradztwo w zakresie serwisu wina i wsparcie w prowadzonych dla hotelowych gości winiarskich eventach, jak degustacje, kolacje z winem, czy wine pairing.

Wina

Prawie 1000 win od producentów z całego świata! Wiele z nich jest nieustannie nagradzane na różnego rodzaju konkursach, co potwierdza "nasz nos" do wina. Różnorodność oferty pozwala nam budować karty win spełniające oczekiwania zarówno dużych obiektów, które muszą mieć reprezentację wszystkich najważniejszych regionów winiarskich i zapewnić gościom z różnych krajów dostęp do „klasyki”, jak i butikowych hoteli, których oferta musi się wyróżniać i być unikalna.

Szkolenia

Naszą specjalnością są również dedykowane szkolenia dla hoteli. Wśród nich oczywiście szkolenia dla kelnerów i pracowników obsługi hotelowej restauracji.

Serwis

Oferujemy merytoryczną pomoc związaną ze sprzedażą i serwisem wina w hotelach, aby ułatwić zarządzanie tą częścią biznesu i osiągnąć z niej jak najlepszy wynik finansowy.