Włoska klasyka

Zmieniamy termin degustacji win włoskich

2020-03-16 00:00:00

Spotkania z uczestnikami WINNYCH DEGUSTACJI zawsze cieszą i inspirują nasz zespół. Wspólne rozmowy oraz wymiana opinii to elementy, które pozwalają na pogłębianie wiedzy oraz nawiązywanie i rozwijanie wzajemnych relacji. Są jednak takie okoliczności, które zmuszają nas do podejmowania trudnych decyzji. I właśnie dziś taką decyzję musimy podjąć.

Mając na uwadze obecną sytuację w kraju wzrastające zaniepokojenie o zdrowie nas wszystkich oraz rosnącą liczbę potwierdzonych przypadków zakażeń, czujemy się w obowiązku zastosować się do zalecanych środków ostrożności. Ponieważ bezpieczeństwo naszych gośći jest dla nas najważniejsze - postanowiliśmy wtorkową winną degustację przełożyć na inny termin. Na czas kiedy takie spotkanie będzie wyłącznie cieszyć i inspirować. Oczywiście o nowym terminie poinformujemy każdego z uczestników indywidualnie, kiedy tylko będzie to możliwe.


W przypadku pytań dotyczących tej degustacji prosimy o kontakt telefoniczny 609 692 753 lub mailowy: wpawelec@winkolekcja.pl.Zobacz również: