Jan Bester został powołany na stanowisko Moët Hennessy Champion

2021-06-15 00:00:00

Jacek Głuchowski z Moët Hennessy Polska i Jan Bester

fot. WINKOLEKCJA

Z dumą informujemy, że nasz Sommelier Jan Bester został powołany na stanowisko Moët Hennessy Champion. Janek będzie odpowiedzialny za rozwój marek zarówno wewnątrz Winkolekcji, jak i wobec partnerów zewnętrznych.

Moët Hennessy Polska jest częścią grupy Louis Vuitton Moët Hennessy. Do grupy należą najbardziej luksusowe marki świata, m.in. Louis Vuitton, Dior, Fendi, czy Givenchy. Świat alkoholi Moët Hennessy reprezentowany jest przez marki mające bogatą historię, wyróżniające się doskonałą jakością produktów. Należą do nich miedzy innymi takie marki jak: Hennessy, Moët & Chandon, Dom Pérignon, Veuve Clicquot i Krug.

Reprezentowanie marek o takim statusie wymaga umiejętności dbania o ich pozycję, doświadczenia i przede wszystkim wiedzy. Wiedzy o produktach, ich historii i tradycji oraz genezie ich powstania. Wymaga także umiejętności przekazania tej wiedzy klientom.

Posiadanie takich właśnie kompetencji sprawiło, że nasz współpracownik, Jan Bester, doświadczony sommelier i szkoleniowiec, został powołany na stanowisko Moët Hennessy Champion, czyli osobę odpowiedzialną za rozwój marek Moët Hennessy zarówno wewnątrz Winkolekcji, jak i wobec partnerów zewnętrznych. Do obowiązków MH Championa należy:

  • promowanie i dbanie o wizerunek marek Moët Hennessy wewnątrz zespołu Winkolekcja oraz wśród klientów zewnętrznych
  • dostęp do najświeższych informacji ze Świata Moët Hennessy
  • dostęp do najbardziej aktualnych szkoleń i nowości z Domów należących do Moët Hennessy
  • monitorowanie rozwoju sprzedaży marek Moët Hennessy wewnątrz Winkolekcji. 

Gratulując Jankowi jesteśmy przekonani, że Moët Hennessy dokonało najlepszego, możliwego wyboru.Zobacz również: