Oferta Winkolekcji

3 wina bliskie naturze, które fermentowały na rdzennych, naturalnych drożdżach

2020-05-04 00:00:00

Wina z naszej oferty win niskointerwencyjnych

opr. Winkolekcja

Niefiltrowane, nieklarowane, wytwarzane z minimalnym dodatkiem dwutlenku siarki. Pochodzą od winiarzy doskonale wiedzących, że prawdziwe wino rodzi się w winnicy a nie w winiarni. Są częścią naszej oferty win niskointerwencyjnych, przygotowanej we współpracy z Piotrem Pietrasem - Master Sommelierem. 

A mowa o austriackim Fuchs und Hase Pet Nat Vol 2, hiszpańskim Fedellos do Couto Conasbrancas oraz francuskim Henri Milan Haru. Poznajcie je:

1. FUCHS UND HASE PET NAT VOL 2 2018 - wino musujące wytwarzane starą metodą, zwaną ancestrale, ze szczepów grüner veltliner i gelber muskateller. Kwiatowe, z aromatami jabłek i cytrusów. Bardzo orzeźwiające!

2. FEDELLOS DO COUTO CONASBRANCAS 2017 - pyszny blend oparty na szczepie godello z galicyjskiej Ribeiry Sacry. Tropikalno-kwiatowe z odświeżającym charakterem. Świetny partner do owoców morza i ryb.

3. HENRI MILAN HARU 2018 - lekki i soczysty blend cabernet sauvignon i grenache od pioniera win naturalnych w Prowansji, Henri Milana. Mieszanka czerwonych owoców, ziół i przypraw. Uniwersalne. Certyfikat biodynamiczny.

Pełna ofertę win nieinterwencyjnych dostępna jest w zakładce OFERTA SPECJALNA. W razie jakichkolwiek pytań - zachęcamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego z naszymi handlowcami, a także do naszego warszawskiego przy Olkuskiej 7.Zobacz również: